Marca Marca © 2024. Tüm hakları saklıdır.

Marca Marca

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. ONLİNE CİNSEL TERAPİ ÜCRETLERİ NEDİR?

ONLİNE CİNSEL TERAPİ ÜCRETLERİ NEDİR?

admin admin - - 3 dk okuma süresi
56

Konuşmaktan kaçınılan, mit haline getirilerek ayıplanan, sanki yaratıcı tarafından bahşedilmemiş bir hismişçesine kınanarak çirkin tavırlar takınılan cinselliğin artık tabu kalıbından çıkması gerektiğine inananlardansanız; online cinsel terapi süreçlerine vakıfsınız demektir.

Öyle ki birçok birey cinsel anlamda yaşadığı sorunu kendisine itiraf edemediği gibi ne partnerine ne de bir uzmana anlatma girişiminde bulunamıyor.

Halbuki; cinsel terapi sayesinde tüm sorunların etkin ve şeffaf çözümü niteliğinde hayatımıza giren bu evre, artık online olarak da bizlere hizmet vermeye devam ediyor.

 Online cinsel terapi süreçleri, bir kliniğe gitmekte zaman bulamayan veya fiziksel anlamda bunu yapabilecek işleve sahip olmayan bireyler için düşünülen uygulamalardır.

Alanında uzman terapistler eşliğinde danışanın ilettiği sorun neticesinde seanslar belirlenerek tamamen uzaktan; sadece yazışma, sesli veya görüntülü görüşme seçeneği sayesinde kişileri konfor alanından çıkartmadan iyileştirmeye yönelik adım atılan bir evredir. Peki, ya ücreti?

Birçoğumuzun aklında ana soru olarak yer eden online cinsel terapi ücretleri nedir? sorusuna yanıt gecikmeden geliyor.

Asla net bir tarifesi olmayan ve tamamen uzmanın yetkinliği, donanımı ve danışan memnuniyeti ile danışanın tanı, seans ve katılım oranları ile eşleşerek veri analizi yapılması sonucu ücret politikası ortaya çıkmaktadır.

 

KİMLER ONLİNE CİNSEL TERAPİ ALMALI?

 

Adından da anlaşılacağı üzere güvenilir internet ağı ile telefon, tablet, TV veya bilgisayarı olan her bireyin seanslarına rahatlıkla katılabilmesine olanak sunan online cinsel terapi süreçleri hususunda bir diğer merak edilen ise, kimler online cinsel terapi almalı? Konusu diyebiliriz.

 

Yetişkin her bireyin cinsel anlamda yaşadığı sorunlar ile başa çıkamaması neticesinde kişide travma, öfke, kabullenememe, suçluluk veya aşırı baskı duygularını açığa çıkaran problemlerde bireyler online cinsel terapi almalılar. Öte yandan erkeklerde sertleşme, erken boşalma, cinsel isteksizlik ve doygunluk durumu ile kadınlarda orgazm olmama, vajinal kuruluk, darlık ve yetersizlik hissetme, aşırı cinsel düşkünlük gibi sorunlar meydana geldiğinde kişiler vakit kaybetmeden online cinsel terapi yöntemlerine başvurmalıdırlar.

İlginizi Çekebilir;  Ev Eşyalarınızı Kiralayarak Para Kazanmak

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir